Kategorie: Permanentní make-up

tetovani oboci

Permanentní make-up technikou vláskování

Jemné pod – stínování dodá ten správný tvar obočí. Pak dotvořím místa kde nerostou chloupky jemným vláskováním.

PM rty

Permanentní make-up rty

Permanentní make-up rtů je vhodný pro zvýraznění rtů, vyrovnat různé pigmentové nerovnosti, rovnováhu horního a spodního rtu, po úraze, plastice obličeje.

PM vlaskovani

Permanentní make-up technikou vláskování

Permanentní make-up technikou vláskování má jednu z předností , že se dají dotvořit chloupky v obočí přesně tam, kde chybí.

vlaskovani oboci

Vláskování obočí

Vláskování obočí

alopecie

Alopecie – ztráta vlasů a ochlupení. Obočí vytetované technikou vláskování

Alopecie – ztráta vlasů a ochlupení. Permanentní ma-up obočí vytetovaný technikou vláskování a horní linka jemně zvýrazňuje výraz oka. www.annavicankova.cz

permanentní make-up obočí

Permanentní make-up obočí

Někdy stačí jemně zvednout obočí a úplně se promění výraz obličeje. Oči se rozzáří a vhodný odstín stínu pod obočím dotvoří celkový vzhled. Často se setkávám s názorem, že obočí je příliš vysoko, když ho před zákrokem vykreslím. Je to ale pouze zvyk a zvyk je stereotyp. Proto ráda doporučuji změnu. Z mé více jak...

vláskování obočí

Permanentní make-up technikou vláskování

Permanentní make-up technikou vláskování je velmi šetrná a jemná forma tetování chloupků na místech, kde chloupky nerostou. Používám pouze odstíny hnědé barvy a jemně do – tónuji výraz obočí.

vláskování obočí

Permanentní make-up vláskování obočí

Permanentní make-up vláskování obočí

tetované obočí

Permanentní make-up obočí klasickým způsobem

Permanentní make-up obočí klasickým způsobem. Obočí je těsně po zákroku, proto je tmavé. Po vyhojení, které trvá 5-10 dnů obočí zjemní a při druhé návštěvě po 4 týdnech se udělají drobné korekce. Zákrok je téměř bezbolestný.